Kategorie:

Farby termiczne – zmniejsz koszty ogrzewania!

Avatar
Opublikowane przez admin

Czy wiesz, że stosując odpowiednie farby termiczne możesz zmniejszyć swoje koszty ogrzewania? Jest to sposób prosty i niedrogi, a co najważniejsze łączący wiele korzyści – w końcu poza termoizolacją zyskujemy świeże ściany o intensywnych i trwałych kolorach. Sprawdź, jakie farby termiczne wybrać dla idealnego efektu.

Farba termoizolacyjna na mróz i upał

Termoizolacja jest istotna zarówno podczas niskich temperatur, jak i wtedy, gdy za oknem panuje upał. Budownictwo oferuje nam szerokie spektrum sposobów na to, jak zatrzymać pożądaną temperaturę w domu , w tym specjalne ocieplenia. Niewielu z nas jednak wie, że efekt można wspomóc używając farb termicznych. Działanie tych preparatów opiera się o izolujące mikrosfery szklane.

Dodatkowe efekty

Farby termiczne to często jednocześnie farby antygrzybicze, zapewniające naszym pomieszczeniom należytą higienę. Nie przepuszczają wody, a wilgoć jest natychmiast odprowadzana z elewacji.

Gdzie kupić farby termiczne?

Atrakcyjny wybór farb termicznych i specjalnych szpachli znajdziesz pod adresem https://standom.pl/produkt/termoizolacyjna-farba-antygrzybiczna-active-thermo-spin/.