Kategorie:

Pomysł na zabawę? Wybierz się na tor kartingowy

Avatar
Opublikowane przez admin

Szukasz niebanalnej rozrywki na weekend? Wybierz się na tor kartingowy – to forma spędzania czasu odpowiednia dla osób w każdym wieku. Jeśli jak dotąd nigdy nie prowadziłeś gokartu, nie szkodzi – pomoc profesjonalnych kierowców pozwoli ci nauczyć się prowadzenia w bardzo krótkim czasie.

Karting sposobem na weekend z rodziną

Wypad na tor kartingowy to idealna rozrywka rodzinna – doskonała zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Specjalnie dostosowane do wieku uczestników gokarty zapewnią zabawę, ale i bezpieczeństwo.

Wszystko pod fachowym okiem

Piecza profesjonalnych kierowców sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich pociech. Gokarty spełniają wszelkie normy, a uczestnicy otrzymają zabezpieczający ekwipunek (w tym kaski).

Karting na imprezę firmową

Szukacie sposobu na niebanalny wyjazd integracyjny? Wypad na gokarty to sposób na efektywny team building, który zachodzi poprzez zdrową rywalizację. To jedna z nielicznych okazji, byś mógł ścigać się ze swoim przełożonym!

Gdzie znaleźć dobre gokarty?

Gokarty w https://a1karting.pl/  to gwarancja bezpieczeństwa i doskonałej zabawy pod okiem fachowych kierowców. Gokarty w mieście Warszawa to doskonała rozrywka na weekend dla rodzin, ale i firm.