Kategorie:

Gokarty na wieczór kawalerski

Avatar
Opublikowane przez admin

Wieczór kawalerski powinien być przede wszystkim niezapomniany. Impreza w domu to za mało, aby uczcić tę okazję. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będą w tym przypadku tory kartingowe – jazda gokartami to świetna rozrywka dla każdego mężczyzny. Teraz dodatkowo można skorzystać również z usług kompletnej organizacji imprez kawalerskich na torach – to najwygodniejsze rozwiązanie, które wybierane jest coraz częściej.

Wyścigi gokartami…
Na torach kartingowych można pojeździć bez ograniczeń. To doskonałe miejsce do zabawy przez cały rok. Ściganie się na gokartach to coś, co jest wybierane bardzo chętnie przez mężczyzn szukających rozrywki – to wobec tego doborowy pomysł na męską imprezę.

Wystarczy tylko zarezerwować tor kartingowy tylko dla siebie, żeby ścigać się razem i dobrze się bawić. Gokarty pozwalają rozwijać wysokie prędkości, a dzięki specjalnie zaprojektowanym torom jazda jest jeszcze bardziej emocjonująca. Wygrywa nie ten, który będzie jechał najszybciej, ale ten, który opracuje dodatkowo strategię, by wyprzedzić swoich oponentów na wirażach i na prostych, na których można rozwinąć maksymalną prędkość. Podczas jazdy gokartem można poczuć się jak w pojazdach Formuły 1!

Dodatkowo cała impreza może być nagrana lub sfotografowana. Wystarczy tylko spytać, czy taka opcja jest dostępna na torze kartingowym, a potem ją zarezerwować. Po jej skończeniu odbierzecie zdjęcia z waszych wyścigowych wyczynów – będą świetną pamiątką z wieczoru kawalerskiego.

… i cos do zjedzenia i wypicia
Gdy zależy ci na tym, aby wieczór kawalerski był dopięty na ostatni guzik, wtedy możesz od razu zdecydować się na wyprawienie całej imprezy na torze kartingowym. Tak, to jak najbardziej możliwe – taką ofertę ma wiele torów, w Warszawie na przykład F1karting, który jest najnowocześniejszym torem w Polsce z zapleczem eventowym. To tu możesz zarezerwować salę, catering, a także barek z alkoholem. Czekają także symulatory jazdy, dlatego pomiędzy kolejnymi rundami na gokartach będzie można dalej się bawić. W sektorze gokarty Warszawa to najlepszy wybór.

Warto sprawdzić terminy wcześniej, ponieważ popularność torów kartingowych jako miejsca na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego jest coraz większa. Najlepiej na kilka miesięcy wcześniej zarezerwować termin, żeby mieć pewność, że tor będzie czekał na ciebie i na innych gości. Można też zdecydować się na całkowite zarezerwowanie toru – wtedy będzie on dostępny tylko dla uczestników spotkania.

Urządzenie wieczoru kawalerskiego na torze kartingowym to wobec tego świetny wybór. Gdy dodatkowo zarezerwujesz usługi wynajmu sali na imprezę możecie bawić się dobrze przez cały wieczór. Taka impreza dla przyszłego pana młodego na pewno będzie niezapomniana!