Kategorie
Rozrywka Turystyka

Fishboard- wybierz odpowiednią fiszkę dla swojego dziecka

Duże miękkie kółka, odpowiednio wyprofilowany deck, miękkie tracki. Fishboardy, czy fiszki idealnie nadają się do jazdy po mieście. Czym jest fishboard?

Kategorie
Turystyka

Pomysł na urlop

W ciągu roku jest niewiele możliwości do spędzenia miłego i atrakcyjnego czasu poza domem. Dlatego też dobrze jest wykorzystać urlop w jak najlepszy sposób. Bardzo dobrym wyborem wydaje się być Bukowina Tatrzańska.

Kategorie
Turystyka

Wczasy jako dobra metoda na walkę ze stresem

Wiele osób żyje w ciągłym i nieustannym stresie. Powody takiego stanu rzeczy są bardzo różne. Nieraz spowodowane jest to ważnymi egzaminami w szkole, innym razem zaś odpowiedzialnym stanowiskiem w pracy. Nie istotne jest co powoduje u nas poddenerwowanie i rozdrażnienie.

Kategorie
Turystyka

Liczba hoteli stale wzrasta

Rozwój branży hotelowej przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit. Frazy typu hotele Poznań są coraz częściej wpisywane w naszych przeglądarkach internetowych. Okazuje się, że coraz więcej osób z nas chętnie korzysta z usług hotelowych nie tylko w naszym kraju ale też na całym świecie. Branża hotelowa stała się niezwykle modna na rynku usług. Według przeprowadzanych badań i statystyk wynika, że z usług hotelowych korzystają ludzie przede wszystkim w średnim i starszym wieku. Najmniejszą grupę klientów stanowią osoby młode. Z całą pewnością jest to związane z nie małymi kosztami dobowymi w hotelach.

Kategorie
Rozrywka Turystyka

Rower szosowy- jaki wybrać?

Szukasz roweru sportowego, który będzie idealny do jazdy po miejskiej dżungli? Rower szosowy będzie świetnym rozwiązaniem. Aerodynamiczny kształt, dodatkowe wyposażenie w system przekładni sprawia, że rowerem szosowym można jeździć z dużą prędkością. Tylko jaką szosówkę kupić skoro na rynku kupimy rowery szosowe zarówno za 2000 zł, jak i za 10 000 zł?

Kategorie
Turystyka

Wspinaczka – aktywność dla każdego

Czas wolny można spędzać na miliony różnych sposobów. Jednak najbardziej satysfakcjonujące i pożyteczny jest aktywny wypoczynek. Zwłaszcza jeżeli doprawiony jest nutką adrenaliny. Taką formą odpoczynku może być wspinaczka. Jest to sport, który zdobywa coraz większą popularność w Polsce.

Kategorie
Rozrywka Turystyka

Spływy kajakowe

Bardzo dobrym pomysłem na spędzenie urlopu wypoczynkowego jest udanie się nad Pojezierze Pomorskie. Dostępnych jest tam wiele szlaków kajakowych, które gwarantują, że spędzony czas będzie obfitował w niezwykłe emocje. Na dodatek możliwe będzie podziwianie dzikiej natury i obcowanie z jej pięknem.

Kategorie
Rozrywka Turystyka

Planujesz zakup hulajnogi? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę!

Kółka, podest i kierownica przytwierdzona do drążka- tak wygląda typowa hulajnoga. Niby wszystkie modele są takie same, ale zakup hulajnogi to nie taka prosta sprawa. Trzeba się zastanowić, czego tak naprawdę szukasz.

Kategorie
Rozrywka Turystyka

Jaki pierwszy rower kupić dziecku i kiedy wymienić go na większy?

Wybór odpowiedniego rowerka dla dziecka nie jest sprawą prostą. Może się okazać o wiele trudniejszym zadaniem, niż wybór roweru dla osoby dorosłej. Dzieci różnią się wzrostem i jest to niezależne od wieku, dlatego nie warto kierować się kryterium wieku jeśli chodzi o dobór odpowiedniego roweru. Dzieci w różnym tempie też się rozwijają, więc mają inne umiejętności i możliwości fizyczne. Czym więc kierować się przy wyborze odpowiedniego pierwszego roweru dla dziecka? Na pewno po pierwsze trzeba wziąć pod uwagę właśnie wzrost dziecka i jego rozwój fizyczny. Jeśli chcemy rozwinąć w swoim dziecku pasję do jednośladu, powinniśmy zacząć od roweru biegowego, następny rower kupujemy, gdy dziecko będzie miało metr wysokości, a następny kiedy jego wzrost przekroczy 120 cm.

Kategorie
Rozrywka Turystyka

Jaki wybrać fotelik na rower dla dziecka?

Zapaleni cykliści, którzy są rodzicami z pewnością nie mogą doczekać chwili, kiedy zabiorą swoje dziecko w pierwszą przejażdżkę rowerową. Żeby zabrać ze sobą dziecko w przejażdżkę rowerową nie obejdzie się bez odpowiedniego fotelika.

Na co zwrócić uwagę w wyborze fotelika rowerowego? Na pewno nie powinniśmy kierować się ceną. Fotelik obowiązkowo powinien mieć solidne pasy, regulowaną wysokość oparcia, regulację pochyłości fotelika, a także regulację wysokości podnóżków. Dobry fotelik powinno się też w szybki sposób zdemontować. Kiedy już znajdziesz odpowiedni fotelik rowerowy warto pamiętać o tym, by w pierwsza przejażdżkę rowerową udać się w niezatłoczone miejsce, które jest wolne od kurzu i spalin. Powinniśmy unikać także nierówności na jezdni.